Ευχές προς τους επιτυχὀντες στις πανελλαδικές εξετάσεις 2019

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

Αγαπητές και αγαπητοί απόφοιτοι,

Σας μεταφέρω τις εγκάρδιες ευχές και την αγάπη όλων των εκπαιδευτικών και επικουρικού προσωπικού του σχολείου μας για υγεία, χαρά και  καλή πορεία στην ζωή σας.

Είναι απερίγραπτη η χαρά όλων μας όταν διαπιστώνουμε ότι η πολύχρονη προσπάθεια σας, η συστηματική εργασία των παιδιών μας και η συνεχής καθοδήγηση των εκπαιδευτικών ολοκληρώνεται τώρα με επιτυχία στις πανελλαδικές εξετάσεις.

Συγχαρητήρια για την επιτυχία των παιδιών σας, των μαθητών μας. Ιδιαίτερα να συγχαρούμε την Όλγα, τον Γιώργο, την Μαρία-Αμαλία, την Αικατερίνη Μαρία, την Ανθίππη-Βαρβάρα, την Μαρίνα και τον Δημήτρη που συγκέντρωσαν περισσότερο από 18500 μόρια, και την Ανέζια –Σπυριδούλα που πρώτευσε στην Ελληνική γλώσσα πανελλαδικά.

Με την αγάπη όλων μας

Ειρήνη Πουπάκη
Φυσικός, PhD

Προσθέστε στους σελιδοδείκτες το μόνιμο σύνδεσμο.

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.